Вітаю Вас Гість
Неділя
24-Чер-2018
20.15


          
                        Тернопільська обласна організація                          Національної спілки архітекторів України.
                                                46003, м. Тернопіль, вул. С. Крушельницької, 1-а,   е-mail: nsau.ternopil@i.ua

Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт

Календар
«  Червень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

8 червня 2018 р. у конференцзалі Збаразького замку відбувся "Круглий стіл «Перспективи розвитку та пропозиції розв’язання насущних проблем діяльності НСАУ і АПУ та їх регіональних відділень» за участі делегацій регіональних  відділень НСАУ і АПУ Волинської, Івано-Франківської, Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Чернівецької областей . на Круглому столі обговорені і прийняті протокольні рішення по наступних питаннях:

  1. Короткий звіт щодо схвалених на попередньому Круглому столі в Івано-Франківську пропозицій та підсумкової резолюції про процес їх виконання. Вдосконалення механізмів більш результативного і плідного процесу впровадження та реалізації прийнятих на Круглому столі рішень.
  2. Обговорення чинного положення про АПУ. Внесення пропозицій щодо змін деяких пунктів, уточнень та правок діючого положення про АПУ. Вироблення позиції та стандартів роботи АПУ.
  3. Напрацювання пропозицій щодо зміни статусу архітектора в містобудівному процесі та повернення архітектору пріоритетних функцій на всіх етапах прийняття та виконання рішень у законодавчому полі щодо проектно- будівельної діяльності.
  4. Налагодження співпраці щодо спільної діяльності в організації архітектурних та міждисциплінарних таборів, інших статусних та популяризуючих заходів із залученням архітекторів-студентів до спілчанської діяльності.
  5. Обмін думками стосовно нових норм у сфері планування територій та вироблення зваженої позиції архітектурної спільноти щодо вказаних норм.
  6. Різне.

      На правах господаря засідання вів голова ТОО НСАУ Головко Я.В. ТОО НСАУ на форумі також представляли  Будзик В., Вербовецький Ю., Водоп'ян А., Головчак О., Гордій І., Гора С., Заліщук О.