Вітаю Вас Гість
Субота
21-Вер-2019
07.34


          
                        Тернопільська обласна організація                          Національної спілки архітекторів України.
                                                46003, м. Тернопіль, вул. С. Крушельницької, 1-а,   е-mail: nsau.ternopil@i.ua

Меню сайту
Пошук
Вхід на сайт

Календар
«  Вересень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Друзі сайту

 

Вітаємо лауреата конкурсу „Премія НСАУ 2019" - нашого колегу ВЕРБОВЕЦЬКОГО ЮРІЯ!

Бажаємо творчої наснаги!  

Матеріали конкурсу за посиланням:    https://drive.google.com/drive/folders/1XU6Dm4HoYEbJkyCnQcimzJDKPGwZDOFK?usp=sharing

 

 

                   

 

   ВІТАННЯ

1 липня 2019 року.

Правління ТОО НСАУ і рада АПУ вітає всіх

архітекторів з професійним святом!

 
 
 

 

                   Вітаємо з Днем народження
                 і зичимо міцного здоров'я, родинного
             затишку, благополуччя та творчої наснаги
                         нашим колегам, які народилися

 

                                 У МІСЯЦІ СІЧНІ:

              ІВАНКЕВИЧА ЯРОПОЛКА ЛЕВКОВИЧА       (2.01.42 р.)

              САВКУ ЮРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА      (2.01.58 р.)

              КОВАЛЬЧУКА МИКОЛУ ФЕДОРОВИЧА     (ювіляру 70 - 3.01.49 р.)

              ДЖУЛУ ОЛЕКСАНДРУ МИРОНІВНУ        (6.01.65 р.)

             СКОЧИЛЯСА ВАСИЛЯ ІВАНОВИЧА       (13.01.58 р.)

             ДЯЧКА ЮРІЯ ВАСИЛЬОВИЧА        (19.01.62 р.)

             ГЕБУРУ ІГОРА ДМИТРОВИЧА       (25.01.56 р.)

             ЖОВНИЧА ІВАНА ГРИГОРОВИЧА     (26.01.55 р.)

             БОБЕЧКО УЛЯНУ АРКАДІЇВНУ       (28.01.68 р.)

                                      У МІСЯЦІ ЛЮТОМУ:

             МАГОЛУ БОГДАНА ЮРІЙОВИЧА          (1.02.51 р.)

             ЧЕПІЛЯ ДАНИЛА ВАСИЛЬОВИЧА             ( 4.02.53 р.)

             МАЗЕПУ РЕГІНУ ІВАНІВНУ             (8.02.52 р.)

            ХАРЧЕНКО МИРОСЛАВУ ПЕТРІВНУ                      (24.02.66 р.)

            НЕТРИБ'ЯКА МИХАЙЛА МИКОЛАЙОВИЧА         (25.02.47 р.)

                                    У МІСЯЦІ БЕРЕЗНІ:              

            ГОЛОВЧАКА ОЛЕГА ІВАНОВИЧА                              (1.03.51 р.)

            БІЛИКА ТАРАСА МИКОЛАЙОВИЧА                           (6.03.83 р.)

            ЗАЛІЗНЯКА ГРИГОРІЯ ІВАНОВИЧА                         (9.03.47 р.)

            ДЯЧОК ОКСАНУ МИРОНІВНУ                               (11.03.63 р.)

            ГОГУ ОЛЕКСАНДРА ГРИГОРОВИЧА                     (11.03.60 р.)

            ГОРДІЯ ІГОРА РОМАНОВИЧА                                (13.03.56 р.)

            ЧУЛІЯ ІГОРА МИХАЙЛОВИЧА                                 (13.03.62 р.)

           ГОРУ НАТАЛІЮ БОГДАНІВНУ                                   (16.03.76 р.)

           ВАВРІНА ЄВГЕНІЯ ІЗИДОРОВИЧА                        (17.03.68 р.)

           ДАЦЮК НАТАЛІЮ МИХАЙЛІВНУ                        (ювілярка - 27.03.74 р.)

                                 У МІСЯЦІ КВІТНІ:              

            БУДЗИКА ВАСИЛЯ МИХАЙЛОВИЧА                      (ювіляру 55 - 15.04.64 р.)

            СОРОЧУКА АНАТОЛІЯ ЯРОСЛАВОВИЧА             (16.04.55 р.)

            ГУНЬКУ ОЛЕКСІЯ МИРОНОВИЧА                    (ювіляру 45 -16.04.74 р.)

            МАЛИМІНА  ІГОРА ЯРОСЛАВОВИЧА                 (ювіляру 55 -16.04.64 р.)

            ЧОРНОГО ГРИГОРІЯ ІВАНОВИЧА                        (21.04.48 р.)

                               У МІСЯЦІ ТРАВНІ:              

            ПЛОТНІКОВУ АЛЛУ АНАТОЛІЇВНУ                     ( 1.05.63 р.)

            МІЩУКА ОЛЕКСАНДРА ЙОСИПОВИЧА             (ювіляру 60 - 3.05.59 р.)

            МАРКОВИЧ МАРІЮ ЙОСИПІВНУ                 (3.05.63 р.)

            ОСАДЧУКА ІВАНА ПРОКОПОВИЧА                   (4.05.47 р.)

            ДЗЮБІНСЬКОГО СТЕПАНА МИКОЛАЙОВИЧА (16.05.42 р.)

            ХАРИТОНОВУ КЛАВДІЮ ІЛЛАРІОНІВНУ          (ювілярці 90 - 17.05.29 р.)  

            КАПУСТИНСЬКОГО МИХАЙЛА ІВАНОВИЧА      (ювіляру 65 - 28.05.54 р.

            ВЕРБОВЕЦЬКОГО ЮРІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА        (30.05.68 р.)

            ГОЛЯКУ МИКОЛУ ЛЕОНІДОВИЧА                       (31.05.62 р.)  

                                     У МІСЯЦІ ЧЕРВНІ

            СОКУЛЬСЬКОГО ЯРОСЛАВА МИКОЛАЙОВИЧА          (1.06)

           МІСЬКО БОРИСА ОМЕЛЯНОВИЧА                               (10.06.60 р.)

           ХАРЧЕНКО ВОЛОДИМИРА МИХАЙЛОВИЧА              (20.06.63 р.)

           БАЧИНСЬКОГО ЛЮБОМИРА ПЕТРОВИЧА                (29.06.37 р.)  

                                  У МІСЯЦІ ЛИПНІ:              

          ГОРУ СЕРГІЯ БОГДАНОВИЧА                                      (13.07.62 р.)

          СТАРЕНЬКОВА ВІКТОРА ГЕОРГІЙОВИЧА                     (23.07.52 р.)

           ПЛАВУЦЬКОГО ТАРАСА БОГДАНОВИЧА                    (25.07)

          ОНИСЬКО ОЛЕГА ПАВЛОВИЧА                                    (31.07.66 р.)

                                   У МІСЯЦІ СЕРПНІ:              

           ДИРЯВКА СЕРГІЯ ІВАНОВИЧА                                    (7.08.57 р.)

           ХМЕЛЬ ІВАННУ СВЯТОСЛАВІВНУ                            (14.08.65 р.)

           ОГОНЄК ВОЛОДИМИРА СЕРГІЙОВИЧА                     (18.08.67 р.)

           БІЛИКА РУСЛАНА ІВАНОВИЧА                                  (29.08.62 р.)

                                  У МІСЯЦІ ВЕРЕСНІ:              

            СТОВПЯКА ВОЛОДИМИРА ФЕДОРОВИЧА                         (2.09.67 р.)

            БОБЕЧКО ІГОРА РОМАНОВИЧА                                  (7.09.66 р.)

           БІЛИКА МИРОСЛАВА СТЕПАНОВИЧА                        ( 11.09.48 р.)

           ГРОМ'ЯКА БОГДАНА ІВАНОВИЧА                               (11.09.48 р.)

           БАЙ СВІТЛАНУ ПЕТРІВНУ                                           (13.09.51 р.)

           ДЖУЛУ ОЛЕКСАНДРА ІВАНОВИЧА                           (19.09.65 р.)        

           ОГОНЄК ВІКТОРІЮ ОЛЕГІВНУ                                    (30.09.72 р.)

                                У МІСЯЦІ ЖОВТНІ:              

           СОКУЛЬСЬКОГО ОЛЕГА МИКОЛАЙОВИЧА                (2.10.57 р.)

           СТАРОЩАКА ДМИТРА СТЕПАНОВИЧА                        (3.10.35 р.)

           БОДНАРА МИРОНА ВАСИЛЬОВИЧА                            (9.10.67 р.)

           КИЧКА МИХАЙЛА ВАСИЛЬОВИЧА                               (14.10.48 р.)

           ОНИЩУК ТЕТЯНУ ЛЕОНІДІВНУ                      (17.10.91 р.) 

                                У МІСЯЦІ ЛИСТОПАДІ:              

           ЗАЛІЩУКА ОЛЕГА ЮРІЙОВИЧА                                 (3.11.48 р.)

           БЕСАГУ ВАСИЛЯ ЙОСИПОВИЧА                                 (ювіляру 55 - 12.11.64 р.)

           ВОДОП'ЯНА АНАТОЛІЯ ІВАНОВИЧА                          (17.11.46 р.)

           ГОЛОВКА ЯРОСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА                 (18.11.62 р.)

           РУДОГО ОРЕСТА ІВАНОВИЧА                                       (28.11.53 р.)


                               У МІСЯЦІ ГРУДНІ:              

           ДУДЯКА БОГДАНА МИХАЙЛОВИЧА                            (ювіляру 65 - 3.12.54 р.)

           СОКУЛЬСЬКУ НАДІЮ СТЕПАНІВНУ                   (ювілярка  - 4.12.63 р.)

           ДУДЯК ЯРОСЛАВУ ВАСИЛІВНУ                                   (6.12)

           ЯКИМУКА ВІКТОРА ВАСИЛЬОВИЧА                          (27.12.57 р.) 

 

            Бундика Олександра Олександровича